بزودی عملیات راه سعادتشهر-ارسنجان-سروستان—خاوران و بندرعباس آغاز می شود

برومندی گفت:شهرستان های ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد مشکلات زیادی دارند و ما باید از منابع دولتی مشکلات را برطرف نماییم، که در این رابطه پروژه راه سعادتشهر-ارسنجان-سروستان—خاوران و بندرعباس در ردیف پروژه های ملی قرار گرفت و بزودی شاهد شروع پروژه از سمت ارسنجان خواهیم بود.
نسخه چاپی  ١٣٩٢/٠٤/١٦ -  ١٢:٥١


محمد مهدی برومندی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی که در جشن میلاد یکتا منجی بشریت حضرت مهدی (عج) در جمع صدها تن از مردم ارسنجان در پارک پردیس حضور یافته بود، با اشاره به حضور حماسی مردم در صحنه انتخابات و ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی (عج) گفت: ملت بزرگ ایران اعلام کردند که در صحنه ها حضور دارند و بر سر اصول با هیچکس معامله نمی کنند و با خلق این حماسه بزرگ، فرمان رهبر را با گوش جان شنیدند و حماسه ای سیاسی آفریدند و از این پس باید دست به دست هم بدهیم تا حماسه اقتصادی را هم بوجود آوریم.


وی در ادامه افزود: شهرستان های ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد مشکلات زیادی دارند و ما باید از منابع دولتی مشکلات را برطرف نماییم، که در این رابطه پروژه راه سعادتشهر-ارسنجان-سروستان—خاوران و بندرعباس در ردیف پروژه های ملی قرار گرفت و بزودی شاهد شروع پروژه از سمت ارسنجان خواهیم بود.


برومندی اضافه کرد: با افتتاح این راه، بندرعباس به اصفهان 130کیلومتر کوتاه تر خواهدشد، یعنی را ه بندرعباس به مرکز کشور نزدیک تر می شود.


برومندی افزود: طرح ساخت بیمارستان 64 تخت خوابی ارسنجان با مجوزهای لازم که از دولت گرفته شده است، بزودی آغاز و به مدت 5سال به بهره برداری می رسدو در سال اول با هزینه ای معادل دو و نیم میلیارد ریال شروع خواهد شد.


وی از دیگر طرح های مصوب دولت و مجلس را پروژه آبرسانی سد سیوند به سعادتشهر و ارسنجان ذکر کرد و گفت: این طرح از محل فروش اوراق مشارکت با هزینه معادل نود میلیارد ریال احداث خواهد شد و طی مدت سه سال به شهرهای ارسنجان و پاسارگاد آبرسانی خواهد شد.


وی سپس به دیگر اقدامات انجام شده در مجلس و کمیسیون کشاورزی توضیح داد و گفت:به عنوان تنها نماینده استان در کمیسیون کشاورزی مجلس حضور یافته و سخنگوی این کمیسیون می باشم و در تلاش هستم تا مشکلات کشور و استان را در امور کشاورزی و صندوق بیمه حل نمایم.


برومندی سپس از حضور 92درصدی مردم ارسنجان در پای صندوق های رای تقدیر به عمل آورد و گفت: مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از رای مردم اعلام کرده و امیدواریم با همدلی و وحدت با دولت بتوانیم در رفع مشکلات مردم کشورگام برداریم.


نماینده مردم ارسنجان، پاسارگاد و مرودشت آنگاه به مشکلاتی که دشمنان بر کشور تحمیل کرده اند اشاره نمود و گفت: در دو سال گذشته ما روزانه بیش از دو و نیم میلیون بشکه نفت می فروختیم ولی طی سال گذشته به 700تا 800هزار بشکه رسید و از طرف دیگر افزایش نرخ دلار ما را در شرایطی قرار داد که بخش زیادی از بودجه سال 91تحقق پیدا نکرد و بیش از 30هزار میلیارد تومان در بودجه عمرانی دچار کسری بودجه شدیم و بسیاری از پروژه ها دچار مشکل شدکه البته با عنایتی که مقام معظم رهبری داشتند همه فراز و نشیب ها را پشت سر گذاشتیم .


در ادامه اعضای جدید شورای اسلامی شهر ارسنجان ضمن تقدیر از حضور مردم، مشکلات شهر ارسنجان از جمله بیکاری، نبود جاده کمربندی، معضلات بهداشتی و بیمارستانی و مشکلات ورزشی و شهری را تشریح کردند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس مهدی برومندی می باشد. طراحی سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا