نماینده مردم ارسنجان و پاسارگاد بیمارستان ۶۴ تختخوابی در ارسنجان احداث می شود

نماینده مردم ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان ارسنجان در حوزه خدمات درمانی نیازمند یک بیمارستان است که بزودی بیمارستانی ۶۴ تخت‌خوابی احداث می شود.
نسخه چاپی  ١٣٩٢/٠٧/٠٧ -  ٧:٣٧

محمدمهدی برومندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مرودشت اظهار کرد: روند ساخت بیمارستان بزرگ شهرستان ارسنجان مطلوب نیست و برای بهره برداری هرچه سریعتر از این بیمارستان نیازمند تعامل همه دستگاه ها هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد:‌ وجود یک بیمارستان مجهز به همراه پزشکان متخصص یکی از مشکلات مردم این است و بیماران مجبورند برای درمان به بیمارستان‌ شهرستان‌های همجوار مراجعه کنند.

 

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: عملیات ساخت بیمارستان 64 تختخوابی امام علی(ع) شهرستان ارسنجان نیز که از شش سال پیش، به همت حاج رضا ابراهیمی خیر ارسنجانی آغاز شده، پس از انجام خاکبرداری و کوه بری، متوقف شده و تاکنون پیشرفت چندانی نداشته است.

 

وی از کسب مجوز احداث بیمارستان 64 تختخوابی در ارسنجان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بیمارستان خیر ساز امام علی(ع) این شهرستان علیرغم همه مقدمات فراهم شده، از روند ساخت آن، تاکنون نتیجه مطلوبی حاصل نشده، با پیگیری‌های انجام شده، مجوز ماده 215 بیمارستان 64 تختخوابی این شهرستان گرفته شده که در مدت 5 سال از اعتبارات دولتی احداث می شود.

 

برومندی تصریح کرد:‌ در دو سال گذشته تمامی موانع و مشکلاتی که بر سر راه اندازی این بیمارستان وجود داشته برطرف شده اما متأسفانه در این مدت ادامه ساخت این بیمارستان با جدیت انجام نشده است. وی ابراز امیدواری کرد با تلاش مسئولان شهرستان بار دیگر در روند ساخت این بیمارستان وقفه ایجاد نشود و به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس مهدی برومندی می باشد. طراحی سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا