نماینده ارسنجان در نامه ای به وزیر نیرو نارضایتی شدید مردم ارسنجان از توقف عملیات اجرایی پست 66 کیلو ولت خبریز

مهندس برومندی با بیان اینکه این پروژه در سالیان گذشته پس از افتتاح و آغاز بکار تعطیل شده است، از وزیر نیرو خواسته است که مجددا عملیات اجرایی آن آغاز شود.
نسخه چاپی  ١٣٩١/١٠/٣٠ -  ١٩:٣٥

نماینده ارسنجان که پیگیر آغاز مجدد عملیات اجرایی پست 66 کیلو ولت خبریزدر ارسنجان است در نامه ای با اشاره به قدمت و سابقه تاریخی، فرهنگی ، مذهبی و انقلابی مردم ارسنجان، از عدم توجه به ایجاد زیر ساخت های لازم از جمله برق ابراز تاسف نموده است و افزوده در این زمینه در چند سال گذشته عملیات احداث پست 66کیلو ولت خبریز در شهرستان ارسنجان آغاز و بلافاصله تعطیل و موجب نارضایتی  مردم شده است. وی در پایان از وزیر نیرو خواسته است که عملیات اجرایی پست برق خبریز آغاز گردد.

گفتنی است عمليات اجرايي پست 66 كيلوولت خبريزدر سال 89 باحضور مسئولان استانی و جمعي از مسوولان محلي در شهرستان ارسنجان آغاز شد. در مراسم افتتاحیه به افزايش مصرف انرژي در منطقه و اينكه در سال 87 شهرستانهاي ارسنجان، آباده طشك، سعادتشهر و ني ريز تنها از يك ايستگاه 230 كيلوولت تغذيه مي شدند، احداث ايستگاه 66 كيلوولت در منطقه خبريز اجتناب ناپذير اعلام شده بود ، همچنین لزوم احداث نيروگاه در شمال فارس و نياز به ايستگاههاي تبديل انرژي، صنعت برق فارس را بر آن داشته بود تا عمليات اجرايي دومين پست فوق توزيع در منطقه ارسنجان را با فاصلة 28 كيلومتر از ايستگاه اول آغاز كند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس مهدی برومندی می باشد. طراحی سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا