دومین کاندیدای انصرافی مجلس در حوزه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد مشخص شد + متن استعفا نامه

نسخه چاپی  ١٣٩٤/١٠/١٥ -  ١:٤٤

دومین کاندیدای انصرافی حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد مشخص گردید.

دکتر سید ابراهیم صادقی عضو هیات علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تنها کاندیدای دارای مدرک فوق تخصص در بین داوطلبان کرسی مجلس در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد، صبح امروز با حضور در فرمانداری مرودشت استعفای خود را اعلام نمود.

وی در متن استعفای خود ضمن تقدیر از زحمات و حمایت های هواداران خود، آنها را در انتخاب نماینده دلخواه خود مخیر گذاشته و از هیچ فرد یا جریانی حمایت نکرده است.

صادقی خواستار رعایت انصاف و اخلاق در بین کاندیدا ها شد و خواستار تلاش بیشتر منتخب نهایی پیرامون اختصاص دو نماینده به این حوزه انتخابیه پهناور گردید.

ایشان که علیرغم سن کم مدت یک سال در جبهه حضور داشته و از خانواده شهید و برادر دو جانباز می باشد متن استعفای خود را در جوار شهدای گمنم نگاشته است.

وی از نخبگان علمی و از فعالین سیاسی استان در حوزه اصلاحات می باشد و سابقه مدیریت موفق بیمارستان مرودشت، دو سال مدیر نمونه اجرایی شهرستان استهبان و معاونت پژوهشی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بین الملل را در کارنامه دارد.

لازم به ذکر است پیش از دکتر صادقی، عیسی شفیعی شهرکی اولین نفری بود که استعفای خود را از کاندیداتوری مجلس در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد اعللام نمود.

متن استعفای دکتر ابراهیم صادقی به شرح ذیل است:

 

به نام خدای عزیز

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میراث بی بدیل تفکر ژرف اندیش امام راحل عظیم الشان و حاصل خون هزاران گل عزیز پرپر شده است که حراست واقعی از آن تحت زعامت رهبری حکیم انقلاب، حداقل وظیفه ی هر انسان آزاده ای در این مرز و بوم است.

از مصادیق حمایت همه جانبه از این گوهر گرانسنگ و شاه بیت اساسی آن یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، شرکت باشکوه در انتخابات بسیار مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری است.

اینجانب به عنوان سربازی کوچک از ملتمزین به حفظ این یادگار گرانبهای امام و شهیدان پا به عرصه خطیر کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد نهادم  و مصر به ادامه راه بودم اما بنا به رصد واقعی اوضاع موجود، ورود دیر هنگام به این عرصه و مشورت با عزیزان با تجربه ای که به صدق نیت ایشان ایمان دارم انصراف خود را از کاندیداتوری این دوره مجلس شورای اسلامی، در کنار قبور مطهر شهدای والامقام گمنام خفته در خاک این شهر مکتوب می نمایم.

امیدوارم دوستان حاضر در صحنه خود را همچون گذشته ملزم به رعایت اخلاق و انصاف در حوزه رقابت بدانند و همواره خدا و شهدای گرانقدر را ناظر بر اعمال خود ببینندتا ان شاء الله حماسه شگرف دیگری در شرایط بی ثبات منطقه ای کنونی رقم زده شود و بتوانیم امانت گرانبهای شهیدان گرانقدرمان را تحت زعامت مقام عظمای ولایت قدرتمندتر حفظ نماییم و در این سال همدلی به چیزی جز تقویت برادری و وحدت فکر نکنیم و خصوصا در انتخابات خبرگان رهبری با شعور و شور شرکت نماییم تا عمود خیمه های نظام مقدس جمهوری اسلامی یعنی ولایت و زعامت امت تقویت حقیقی شود و بار دیگر دشمنان نظام یادگار امام عزیز، مایوس تر از گذشته شوند.

از منتخب نهایی مردم غیور و صبور این سه شهرستان نیز استدعا دارم پی گیر جدی و عملی اختصاص دو کرسی نمایندگی به این حوزه ی انتخابیه پهناور و پر جمعیت باشند تا بتوان بهتر به رفع محرومیت ها اهتمام گماشت.

از همه بزرگوارانی که در این مدت کوتاه به تمام معنا اینجانب را مورد حمایت، همراهی و همفکری قرار داده، خالصانه و خاضعانه قدردانی می نمایم و امیدارم قدردان زحماتشان باشم. ان شاء الله که این عزیزان ضمن بررسی برنامه ها و عملکرد کاندیداهای محترم موجود به همفکری و همراهی با کاندیدای مورد وثوق خودشان اقدام نمایند.

از مه دست اندرکاران صدیق و مخلص انتخابات در حوزه اجرا و نظارت نیز سپاگزاررم. توفیق خدمتگزاران واقعی مردم بزرگ و شریف ایران عزیز را از حق-سبحانه و تعالی- خواستارم.

حق یارتان

دکتر سید ابراهیم صادقی


منبع : مرودشت نا
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مهندس مهدی برومندی می باشد. طراحی سایت توسط شرکت فناوری اطلاعات عصر پویا